inteligentne domy


Informacje

Dodany: 2018-08-19
Kategoria: automatyka

Tagi dla artykułu

automatyka domowa, instalacje elektryczne
steroider köpa medycyna estetyczna wrocław pomoc w zakupie auta större kuk sterydy na mase monitoring Wrocław

foto
Skuteczne SEO

foto
Most of their particular most indemand


inteligentne domy

Dzięki postępowej metod można automatycznie sterować roletami w pełnym domu, bramą wjazdową albo same nowymi urządzeniami podłączonymi do organizmu. Integracja z wideodomofonem – panel automatyki domowej full flat 4,3”, przez który porusza się całym domem, potrafi istnieć również panelem wewnętrznym wideodomofonu; Technologia LED tak mocno dzieli się z tradycyjnego oświetlenia żarowego na 230V, że wykonanie instalacji jak do starego oświetlenia, a następnie szukanie rozwiązań do zainstalowania tam oświetlenia LED jest dumnym błędem!

Jak wykazuje się, rozsądne, inteligentne oświetlenie jest opłacalne dla środowiska naturalnego nie właśnie ze względu na sprzyjanie energooszczędności, ale zarówno ze powodu na ochronę ciemnego nieba przed niepożądanym zanieczyszczeniem światłem. Schodowe czujniki ruchu ALFA i DELTA idealnie współpracują ze sterownikami schodowymi wielopunktowego oświetlenia LED smartLEDs , a również z wieloma nowymi urządzeniami sterowanymi poprzez uniwersalne wyjścia NPN typu OC (Open Collector), będąc przy tym pozbawionymi wad pozostałych, widocznych na zbycie czujników. Dzięki zdalnwej kontroli pozwalającej na monitorowanie urządzeń automatyki swej w Twoim domu można, za pomocą smartfonu, komputera, tabletu, wydawać pójścia na drogę, nawet gdy jesteś mina domem.

Inteligentny dom

Dla posiadaczy systemu alarmowego JABLOTRON rozwiązaniem jest zastosowanie możliwości współczesnej automatyki przy użyciu odpowiednich modułów wyjść dla sterowania. W ten rozwiązanie w jakiejkolwiek chwili można obejrzeć, czy okna dachowe, brama garażowa lub drzwi są zamknięte, upewnić się, że apartament jest pewny. Przechodząc do dyspozycji tablet lub pilot możemy prowadzić oświetleniem, roletami, ogrzewaniem oraz klimatyzacją, nagłośnieniem czy kinem domowym, sprawdzić co się dzieje na zewnątrz, jeśli posiadamy kamery, otworzyć bramę niespodziewanym gościom.

„Inteligencja” polega specjalnie na ostatnim, że dobre procesy mogą być bez ingerencji domowników, np. zamykanie rolet zmroku lub przy dużym wietrze, symulacja naszej obecności w lokalu podczas urlopu, wyłączenie ogrzewania, gdy temperatura za zewnątrz wzrośnie. W ofercie sklepu znaleźć można jeszcze ograniczniki mocy także inne dania i urządzenia techniczne, dzięki którym inteligentny ród z marzenia, bronienie się rzeczywistością. Skoro nie jest nas w bloku, możemy zdalnie włączyć światło, żeby mający obok myśleli, że ktoś istnieje w pomieszczeniu.

I chociaż wielkość mieszkania, ani obecność ogródka nie ma pomysłu na to, jak korzystny jest polski pies (w obu przypadkach to ruchy powinny odpowiadać jego potrzebę aktywności!), zatem warto pamiętać kilku rzeczach, które stworzą nasz nowy dom miejscem zdecydowanie bardziej łaskawym dla czworonoga. automatyka domowa Stąd te warto poświęcić swój wolny czas na przemyślanie rozplanowanie wszystkich materiałów w obszaru budynku oraz dostępne zdefiniowanie miejsc dla nich oddanych. Każda cwaniara co szuka nie wiadomo czego powinna się tak nadziać i osiągnąć nauczkę Ciekawe tylko kto Was będzie dalej chciał przeleciane przez kilkunastu kolesiNa pewno normalny koleś i otwarty nie weźmie sobie takiej wywłoki.

Zaawansowana technika sieciowa domu inteligentnego pozwala przystosowywać i ulepszać system razem ze Ważna zrobić swój idealny system, używając dowolnych kombinacji urządzeń pokazanych na planie, a Panasonic pracuje obecnie ponad wieloma nowymi urządzeniami, które będzie silna spokojnie dołączyć do sieci, gdy zostaną się dostępne.

Sterowanie oświetleniem

Logiki sterujące narzędziami w zadanym czasie stanów w sukcesu zewnętrznych bodźców” wykrytych przez detektory takich jak: wykrycie ruchu, osiągnięcie zadanej temperatury, poziomu jasności i.t.p. Dzięki temuż możemy zaprogramować np. załączenie światła po wykryciu ruchu, załączenie oświetlenia w zieleńcu bądź zamknięcie rolet zmierzchu i pokazanie rolet i wyłączenie oświetlenia świcie.

Kamera taż jest tyle dobra, że że skutkować niezależnie z tego czy korzystamy w polskim domu wspomniany system SmartHome czy więcej nie. Postęp technologiczny przyczynił się do powstania takich sposobów inteligentnego domu, które dają szybki montaż, a przy tymże są prostą i popularna metodą pytania tego, co już dzieje się w budynku. Dzięki temu znacznie urządzeń też będzie mogło stanowić pytany zdalnie bądź prowadzony przez AI. Technologia smart home nie musi wiązać się a jedynie do sfery mieszkalnej – zdaniem Arie Barendetch z Wired Score, kolejną przestrzenią, w której to rozwiązanie może zyskać ogromną popularność, jest powierzchnia biurowa.

Generalnie jednak, sądząc po rosnącej popularności „inteligentnych domów”, zapewne w toku 10 lat powstaną się one standardem, na podobnej zasadzie jak np. garaże podziemne – kiedyś zarezerwowane dla mieszkań z górnej półki, dziś dostępne już chociażby w segmencie popularnym mieszkań spełniających wymogi MDM. Digitalizacja takich usług to niestety miecz obosieczny – ile możliwość sterowania wszystkim za usługą tylko głosu, spięcie wielu urządzeń w ramach jednego ekosystemu to faktycznie kuszące perspektywy, należy szacować się z jakimiś problemami, które mogą wyniknąć „po drodze”. System odpowiedzialny za nie wznosi się z sieci czujników temperatury (które również sterują ogrzewaniem) i dymu oraz z budowy przeciwpożarowej – systemu zraszaczy.

Zdalne sterowanie oświetleniem

Co bardzo wszystkie kamery zainstalowane w zakładzie są nadzieja i podglądu online, dzięki czemu możemy zauważyć, co dzieje się w bliskim domu chociażby w momencie naszej nieobecności. Ważnym zadaniem instalowanego systemu jest poprawa komfortu użytkowania, a i zwiększenie funkcjonalności, podniesienie bezpieczeństwa, jak również zmniejszenie kosztów eksploatacji przez stosowanie ekologicznych rozwiązań. Otwarcie drzwi, zmrok, zbliżająca się burza lub gradobicie automatycznie uruchamiają zaprojektowane przez Ciebie funkcjonalności takie jak: włączenie światła w bloku a przed domem, zamknięcie okien dachowych, opuszczenie rolet itp.. Automatycznie uruchamiane części nie przeszkadzają w zarządzaniu ręcznym poprzez wyłączniki ścienne lub nawet zdalnym przez telefon czy smartfon.

Kwestią, która rozmawia na zaleta takich podejść, istnieje również to, że systemy inteligentnych domów pozwalają na zrobienie znacznych oszczędności na kosztach ponoszonych na eksploatację domu i wpisują się w treści budownictwa ekologicznego. Że się wydawać, że wyposażenie apartamentu w tak zaawansowaną metodę to duży temat, lecz to właśnie marzenie i wszystka dziedzinę że stawać się zautomatyzowana. Dzięki niemu umiesz zdalnie (za pośrednictwem Internetu bądź telefonu) sterować urządzeniami automatyki domowej jak np. ogrzewaniem, klimatyzacją, podlewaniem trawnika, drzwiami garażowymi, bramą wjazdową itp.

Automatyka domowa

Dzięki ich rozwiązaniom znacznie niewielkim kosztem możemy radować się komfortem który raczy nam system automatyki domowej „MiniDo”, i po przekształceniu go w organizm „D2000i” Zatrzymujemy się użytkownikami w sumy funkcjonalnego inteligentnego domu. Obecnie możliwe istnieje również sterowanie za pomocą telefonu, komputera lub tabletu, ale potrzebuje to podłączenia dodatkowych elementów oraz co wewnątrz tym chodzi koszt takiej instalacji rośnie. Średni okres zwrotu kosztów założenia instalacji inteligentnego domu bardzo w twórz ogólny oszacować gdyż zależy od sam zastosowanych rozwiązań, tutaj stopnia rozbudowania automatyki domowej czy rodzaju stosowanego ogrzewania.

Niezależnie z tego, jaki cel rozwoju przyjmie w perspektyw technologia smart home, już dzisiaj ma ona kuszącą propozycję dla osób pragnących nie tylko poprawić swój komfort życia, ale jeszcze odpowiednio zabezpieczyć swój inteligentny dom Wrocław.

Też jak kilkanaście lat temu wielu spośród nas dziwiło się, czy systemy solarne faktycznie są energooszczędne, właśnie już możemy pochylić się nad systemami inteligentnych domów. To przede wszystkim zarządzanie siecią teleinformatyczną, sterowanie oświetleniem (zarówno wewnętrznym, kiedy również zewnętrznym), które mówi na obecność lub nieobecność w miejscach oraz stopień natężenia naturalnego oświetlenia To i sterowanie ogrzewaniem w dowolnym z mieszkań w osobna, stosowanie systemu alarmowego i monitoringu, podnoszącego bezpieczeństwo, a także sterowanie wentylacją, filtracją i klimatyzacją, wraz z monitoringiem jakości powietrza, stopnia jego zanieczyszczenia i wilgotności. Jak to wcześniej zostało wspomniane, urządzenia wiążą się ze sobą drogą bezprzewodową, a nie wymagają okablowania, a co za tym chodzi, ich instalacja nie jest niejasna dla klientów domu.

Centrala pogodowa

Dla dużo kobiet jedną spośród najważniejszych zalety, które daje instalacja w zakładzie tego typie organizmu będzie więc, że przy wykorzystaniu jednego małego urządzenia np. telefonu czy tabletu z zainstalowaną odpowiednią aplikacją można sterować całymi systemami zainstalowanymi w bloku. Inteligentne stać mogą się też najbardziej pewne elementy, takie jak oświetlenie, alarm, ogrzewanie czy klimatyzacja, a również inne, mniej popularne elementy, pomagające w dostosowaniu domu pod swoje sprawy. Zawsze ten jedyny czujnik (i po skończeniu odpowiednich miejsc), widać nie tylko włączyć światło, ale również uruchomić dźwięk syreny, zainicjować nagrywanie znajdującej się w otoczeniu wejścia kamery i wysłać powiadomienie na smartfon właściciela domu całym zdarzeniu.

Zakładam, że czytałeś pierwszą grupa tego poradnika , dotyczącą planowania i okablowania inteligentnej instalacji elektrycznej podświetlenia LED schodów a że razem z informacjami tam zawartymi zgromadziłeś całe niezbędne elementy, zaplanowałeś, gdzie rozmieścisz elementy oraz przygotowałeś instalację kablową. Nie ulegajmy przesądom, że czym dzień i dłużej pokazują się lampy wokół swego domu, tym występuje się bardziej trwały na wykonywanie złodziei, czy wandali. Niestety, reklama tym, że inteligentne oświetlenie może wykonywać ekologii także przez minimalizowanie skutków zanieczyszczenia światłem, wciąż jeszcze nie przebiła się do popularnej świadomości.

Instalacje elektryczne dla inteligentnych domów

Warto też przy wyborze technologii, zwrócić uwagę na ostatnie, które adresowane są przez wielkie marki na zbycie mieszkaniowym, co da na kompatybilną rozbudowę systemu oraz na podzielenie inwestycji na momenty. Pojęciem tym charakteryzuje się takie zintegrowanie instalacji domowych, by można było sterować nimi z jakiegoś tabletu, przycisku ściennego, zdalnie przez pilota czy też komputer. Można zatem powiedzieć, że automatyka domowa przechodzi ewolucję odpowiednią do ostatniej, której podlegał monitoring wizyjny: dzięki wykorzystaniu skrętki sieciowej banalne było się tworzenie i rozbudowywanie systemu, a wtedy pociągnęło za sobą odpowiedniejszą obsługę różnych protokołów, urządzeń i programów.

Dlatego też powinniśmy mądrze planować całe oświetlenie domu, jeśli chcemy bawić się urokiem wydawanym nam przez lampy. Ehh naiwniaczki, co wy myślicie, że facet, który zaleca się samochodem, domem, kasą, jest piękny, dobrze wykonany, jest zdjęcia z obcych krajów stanowi kłopot ze znalezieniem dziewczyny? Zmusilam go internetowo do powiedzenia prawdy..prawda mnie zwalila z nog.banalna historia:kryzys w malzenstwie oraz we mnie sie pomiedzy zakochal.tylko jak kryzys sie skonczyl nie mal nawet przyzwoitosci zeby mi wszystkim powiedziec. Nawet jesli mu bylo przykro i cierpial zasada jest jedyna- zdradzil zone, krok w kraj i zrujnowal moje zycie.cierpienie stanowi nie do opisania.zwlaszcza jesli sie kocha i uklada zycie ze znajomym domniemanym idealem.zycie daje kopa w tylek.ciezko uwierzyc ze mozna byc az tak pozbawionym moralnosci zaś nie walczyc malzenstwo.

Inteligentny dom w oparciu o dania naszej firmy Ampio

Chciałbym zrobić w nim kilka # inteligentnydom Co zasada w grupie stanowi on teraz gotowy, zatem nie mam nadziei jakiejś sporej ingerencji w budowy, ale zakładam że co nieco uda się wykonać bezprzewodowo. W rzeczywistości gruby , okropny typ..W dniu dzisiejszym zmienił datę urodzenia i zablokował mnie po tym jakże odmówiłam mu porannej wizyty w moim domu.

System Tahoma zezwala na prowadzenie ponad 100 różnych produktów w technologii io. Wydajemy zlecenie wykonania jakiejś operacji, ale dodatkowo możemy zobaczyć, czy zostawiło ono do końca wykonane Przykładowo brama od garażu nie jest zawarta, bo przy zamykaniu napotkała przeszkodę i dodatkowo automatycznie się otworzyła. Jako najbardziej możliwa jest integracja oświetlenia rodu z różnymi instalacjami; w realizacji świadczy to, że np. uruchomienie danej części może skupiać się z automatycznym opuszczeniem rolet lub z obniżeniem/podniesieniem temperatury w salonie.

Coraz więcej kobiet decyduje się zainwestować w inteligentny dom, czyli de facto sieć czujników i elementów wykonawczych, jakie są ze sobą zintegrowane i pozwalają wygodne sterowanie poszczególnymi funkcjami budynku. Jak może, wystarczy trochę podszkolić się z elektroniki i poświęcić swój wolny chwila, by móc samemu stworzyć taki inteligentny dom Co istotne, takim rozwiązaniu należy pomyśleć jeszcze przed budową domu, by dostosować do automatyki instalację elektryczną. Zmiana sposobu działania urządzeń sterujących budynkiem podejmuje się bezinwazyjnie, za pomocą programowania, które zależnie od jedynego rozwiązania może dokonać samodzielnie użytkownik lub instalator (także zdalnie).

Inteligentny dom Wrocław

ul. Sosnowa 63

55-040 Bielany Wrocławskie

tel. 721 494 678

Podjeżdżamy pod bramę, która wie iż wtedy dopiero nas należy wpuścić, a garaż już stoi otworem i złapie się po tymże jakże będziemy w sposobie – tak będzie wyglądało rośnięcie w lokalach XXI wieku. Ten od FERGUSON jest narzędziem nowoczesnym i niezwykle istotnym, zaoferowany w bardzo wygodnej formie, dzięki dlaczego jego instalacja i budowa dotyczy jedynie kilka chwil, a nieskomplikowany proces gwarantuje, że taki dzwonek może podłączyć w prostym domu każdy sam.

Komentarze: 100


noavatar.png
Liberat 2018-09-10

zrobiłam z mąk podanych w przepisie, pychotkaaaaaaaaaaaaa <3 pozdrawiam wszystkich żyjących zdrowo

noavatar.png
Dominika 2018-09-10

ja dziś miałam dzień pełen załatwień,dużo chodzenia,kupowKasia,byłam padnięta nogi mnie bKasiuły(bardziej stopy ponieważ jak dłużej pochodzę to boli/płaskostopie) już myślałam tylko żeby się wykąpać i do spKasia…a gdzie tam..?! jak tylko weszłam do domu od razu przebrałam się w stój i odpaliła trening…bo przecież ja tak właśnie odpoczywam!!!tak się relaksuję,odprężam,odstresuje.!!!)taki mam właśnie..którego musiałam sobie wypracować!!!ale warto!!!

noavatar.png
Mirosława 2018-09-10

Jak powinnam rozłożyć białka, tłuszcze i węglowodany przy dniu: pobudka-5:1 , trening 6:1 -7:1 , 8-1 :1 szkoła i trening w godzinach wieczornych, biorąc pod uwagę 5/6 posiłków w ciągu dnia. W ciągu tygodnia 2 treningi silowe, reszta stabilizacyjna i typowo pilkarska.

noavatar.png
Ezechiel 2018-09-10

Jasne mozna na święta zrobić kutie lub sałatke z kaszą jaglaną i granatem oraz sezamem

noavatar.png
Sylwiusz 2018-09-11

Witam!Pani mogę poprosić o polecenie dobrej lektury jeśli chodzi o odżywianie wg grupy krwi. Czy jest ktoś kto wg dobrze sobie radzi z artykułami na ten temat. Serdecznie pozdrawiam ????????

noavatar.png
Bazyla 2018-09-11

uzywa mleka z kartonu czy mleczka z puszki?

noavatar.png
Lesław 2018-09-11

Już wkrótce po wakacjach

noavatar.png
Kamila 2018-09-11

Uwielbiam takie sałatki typu „coś z niczego” zazwyczaj jednak dodaję do nich pierś z kurczaka – dodatkowa porcja białka.

noavatar.png
Adam 2018-09-11

Oczywiście, że nie. Dodatkowo działa wysuszająco na wątrobę. Wszystko z umiarem.Pozdrawiam

noavatar.png
Idalia 2018-09-11

Bardzo fajny artykuł godny uwagi i trzymajmy się zasad a wszystko będzie tak jak trzeba Pozdrawiam i miłego dnia !:)

noavatar.png
walentyna 2018-09-11

Świetna płyta! to, że mogę łączyć bloki jak mi się podoba. Najbardziej lubię zestaw na brzuch, ponieważ ćwiczenia się nie powtarzają

noavatar.png
Chociesław 2018-09-11

Na każdym koncie masz historię, skąd można sobie wydrukować potwierdzenie przelewu…

noavatar.png
Ciecimiar 2018-09-11

Moje tsh wynosiło powyżej 1 , ciężko dobrać dietę przy niedoczynności tarczycy, ale trzeba obserwować organizm i szukać np u pani bo naprawdę warto. Pozdrawiam

noavatar.png
Lilla 2018-09-11

To sum it up:

noavatar.png
Czesio 2018-09-11

Z tymi słodyczami to chyba wiele osób ma problem. Niestety ja także, z jednej strony się odchudzam a z drugiej lubię zjeść jakiegoś batonika. Zwłaszcza zaraz przed okresem strasznie ciągnie mnie do słodkiego i przez to nic nie mogę schudnąć.

noavatar.png
Henryka 2018-09-11

Kasiu, czy będzie więcej takich healthy center w tylko

noavatar.png
Machabeusz 2018-09-11

W końcu obszerny art, czekam na więcej.

noavatar.png
Paula 2018-09-11

Co to jest ten proszek zasadowy? sie z tym nie spotkalam?

noavatar.png
Miestwin 2018-09-11

Mam taką samą historie szczęście w koncu przekonałam swojego męża i od jakiegoś czasu stosujemy ten sposób zywienia. Ja jestem zachwycona. Mąż nie narzeka na początek wprowadzić kilka dań, które według polubi. na 1 % mieso musi być na sniadanie proponuję jaglanke na mleku migdalowym. Jest pycha i w 1 % zaakceptowana przez męża. Próbuj też przemycac owoce/warzywa w koktajlach Dzis bedzie test przekaski na kulki mocy z kaszy jaglanejCzekam co usłyszę po pracy

noavatar.png
Faustyn 2018-09-11

Moim zdaniem każda aktywność jest dobra. Zależy także od wieku. Nawet spacer wiele daje. Pozdrowienia.

noavatar.png
Just 2018-09-11

Hej mam abonament ale chciała bym go zmienić na. Kiedy jednak wchodzę w ustawienia diety, nie mogę nic zmienić – nie ma żadnej opcji z wpisaniem swoich treningów. Co robić ?

noavatar.png
Stella 2018-09-11

Fajny wpis. Czy moze polecic jakis konkretny preparat do walki z znalazlam ale biestety ma w skladzie maltodeksyryne i barwniki.

noavatar.png
Dobromir 2018-09-11

Super – musze koniecznie spróbować 😘

noavatar.png
Liberat 2018-09-17

Super kotleciki, muszę wypróbować w swojej kuchni. Kasiu, zakupiłam najnowszą płytę i muszę przyznać, że skradła moje serce. Podoba mi się w niej wszystko: od sposobu w jaki prowadzisz trening po tło, które wygląda jak pomieszczenie w domu, a nie sala fitness, co sprawia, że jeszcze ciężej o wymówkę! pomysł z rozdzieleniem treningów na dni tygodnia to strzał w dziesiątkę!Jestem świeżo po maturach i postanowiłam, że najdłuższe wakacje życia poświęcę na poprawienie formy i stylu życia, bo mimo iż nie jest źle warto zadbać o to, aby było jeszcze lepiej. Czekam na więcej treningów, pozdrawiam

noavatar.png
Delfina 2018-09-17

Planuje pani może jakiś artykuł o aktywnosci w pierwszych dobach po porodzie? na co zwracac szczegolną uwagę? czego unikać? co warto cwiczyc, .? np mięśnie dna miednicy ale co jeszcze..? pozdrawiam:)

noavatar.png
Bogwiedz 2018-09-17

Kasiu te placuszki na pewno pycha ale czy nie rozlatują się na patelni?

noavatar.png
Klaudyna 2018-09-17

Kasiu czy będą jeszcze duże wersje batonów a nie takie małe?:( proszę zrób te duże

noavatar.png
Sylwin 2018-09-17

Nie można pic w ciąży podobno !,

noavatar.png
Liberiusz 2018-09-17

Wygląda znakomicie i mam nadzieję, że tak samo smakuje Myślę że nada się jako mini obiad do szkoły 😉

noavatar.png
Henia 2018-09-17

racja, już zmieniam! uwaga, przecież jutro nie jemy mięsa!!!

noavatar.png
Gerard 2018-09-17

Naprawde ciezki trening jak sobie tak popatrzalem to tak sie zmeczylem ze musze teraz wypic sobie browarka i obejrzec jakis meczyk ….. .. Czesio

noavatar.png
terencjusz 2018-09-17

Dzień dobry czy do ciepłej wody wypijanej rano na czczo z cytryną warto dodawać też miodu?

noavatar.png
Jerzy 2018-09-17

Witam serdecznieMam pewną sugestie co do aplikacji, z której korzystam. Jestem osobą bardzo aktywną fizycznie od wielu lat. Wiele treningów z aplikacji mino najwyższego poziomu oraz najdłuższego czasu jest dla mnie za krótkich. Dlatego też często łącze je ze sobą, robiąc np. dwa treningi pod rząd. W związku z tym brakuje mi możliwości pominięcia rozgrzewki i rozciągKasia, a przejścia do treningu głównego. Kolejną kwestią jest brak możliwości rozpoczęcia od początku przerwanego w jakimś momencie treningu. Trzeba poczekać, aż przeleci do końca, żeby móc wykonać go ponownie. Uważam, że są to aspekty, które warto poprawić. Pozdrawiam serdecznie

noavatar.png
German 2018-09-17

Dziękuję 😉 i na tym nie kończę 😉

noavatar.png
Eliasz 2018-09-18

Po treningu poźnym (właśnie koło 1 -1 ) normalnie się je posiłek. Najlepiej do pół godziny po treningu i to wcale nie mały, tylko spokojnie 1 -1 kcal. Po późnych treningach nie zwracasz uwagi na to, że jest już na noc, a na noc się nie je. Na noc nie jedzą co się nie ruszają. Powinnaś zjeść przekąskę przed terningiem i po treningu. Wiele dietetyków/trenerów już na ten temat pisało, poczytaj sobie. Ja po każdym wieczornym treningu od 1 -1 jak wracam jem posiłek który składa się z cukrów,. białek, tłuszczy. Może to być koktajl potreningowy również-polecam książki z koktajlami własnie po treningach.

noavatar.png
Alfred 2018-09-18

Hej wszystkim 😊👋 ja tez zastanawiałam sie czy ugotować wszystkie składniki 🤔 i czy mąkę ziemniaczana tez dodać. Teraz juz wiem ze mąkę ziemniaczana tez bo ładnie skleja wszystkie składniki, bezniej placuszki sie rozwalają. Ugotowałam wszystkie składniki oprócz cukini ja starłam na tarce. Przepyszne polecam 😋 sama sie nimi zajadalam😜

noavatar.png
Gaudenty 2018-09-18

Jestem wegetarianką, czym mogę zastąpić szynkę, aby szparag nie był za suchy? się, ze mi się spiecze na wiór… 😉 i nadal tak cudownej, pozytywnej aury życzę!! kciuki za i chłopaków!

noavatar.png
Gwidon 2018-09-18

Pani często pisze słód, to ma na myśli syropy, miody czy skiełkowane ziarno zbóż stanowiące m.in. surowiec piwowarski?

noavatar.png
Cecylian 2018-09-18

Bakłażan jest dość ciężkostrawny, ale zdrowy i smaczny. Jarmuż ma specyficzny smak, ponieważ to roślina kapustna. Wszystko zależy od tego jak się go przyprawi. Jedno i drugie świetne dla zdrowia. Pozdrawiam serdecznie wszystkich

noavatar.png
Januaria 2018-09-18

Dziękuje za interesujący artykuł. Parę lat temu postanowiliśmy całą rodziną zrezygnować z produktów z mleka krowiego, m. in. z uwagi na objawy nietolerancji ze strony układu pokarmowego. Jesteśmy zadowoleni z tej decyzji, co do glutenu to jeszcze się zastanawiamy, ale jemy tego co raz mniej…. trudna decyzja, w szczególności, że lekarze często odradzają tego typu wykluczenia, a zarazem nie dają w zamian żadnej rozsądnej rady, w przypadku problemów z trawieniem.

noavatar.png
Manuela 2018-09-18

Super pomysł z tą płytą bardzo się cieszę, że wpadłaś na taki pomysł:) każdego dnia inny trening i nie ma mowy o monotonii i znudzeniu chyba właśnie na coś takiego czekałam nie mogę się doczekać kiedy będę miała płytkę Pozdrawiam i cudownego dnia

noavatar.png
Czabor 2018-09-18

Fajny wpis. Czy moze polecic jakis konkretny preparat do walki z znalazlam ale biestety ma w skladzie maltodeksyryne i barwniki.

noavatar.png
Osiegniew 2018-09-18

A mi sie wydaje że tyję gdy zaczynam regularne treningi ? 2 tyg się zniechęcam, bo efekty są przeciwne do zamierzonych. Czy tak może być na początku? trzeba przeczekać, żeby ciało zaczęło się zmieniać na lepsze?

noavatar.png
Masław 2018-09-18

Co to kogo obchodzi w jakiej reklamie i za jakie pieniądze ludzie występują? podoba się, idź w tym czasie zaparz herbatę.Bardzo lubię p. Kowalski

noavatar.png
Liberiusz 2018-09-18

Jasne mozna na święta zrobić kutie lub sałatke z kaszą jaglaną i granatem oraz sezamem

noavatar.png
Bogusław 2018-09-18

A kiedy bazylię wykorzystać? 😉

noavatar.png
Rafal 2018-09-18

Hey będzie nowa książka?

noavatar.png
Mateusz 2018-09-19

Wynikiem depresji poporodowej są zmiany hormonalne w czasie ciąży i po porodzie. BadKasia dowodzą, że ćwiczenia fizyczne znacznie wspomagają lub zapobiegają m.in. depresji, otyłości oraz jej konsekwencjom (np. cukrzycy). Podczas wzmożonego wysiłku fizycznego nasze ciało wytwarza hormon o nazwie endorfina, na pewno o niej wielokrotnie słyszałaś :). Jest to hormon szczęścia. Co więcej, osoby aktywne fizycznie mają więcej energii do działKasia, a treningi bez wątpienia poprawiaj samoocenę, dają poczucie kontroli nad własnym ciałem, wpływają dobroczynnie na psychikę i to też pokazały badKasia.

noavatar.png
Niedamir 2018-09-19

centru medyczne vitalimmun

noavatar.png
Krystyn 2018-09-19

Moja polewa tez wyszla jakas zbita , dwa razy robilam i nadal to samo . Gdzie robie blad ???? !!!!

noavatar.png
Leonia 2018-09-19

A co sądzi o kaszy bulgur?

noavatar.png
Adolf 2018-09-19

może ciasteczka owsiane z dodatkiem żurawiny lub jagód goji, bądź ciasto marchewkowe

noavatar.png
Hugona 2018-09-19

Jak zwykle.

noavatar.png
Grażyna 2018-09-19

Zobaczyłem zdjęcie tych lekkich mięsnych gołąbków na parze i zgłodniałem. Chcę zrzucić, ale nie tylko masę, a tłuszczyk. Chciałbym mieć kratkę na brzuchu. Czu możliwe jest to dzięki basenowi i biegKasiu?

noavatar.png
Henia 2018-09-19

Mieszkam w małym mieście prawie na końcu… i nie mam problemu, żeby kupić mąkę kasztanową. W prawie każdym zwykłym supermarkecie są dziś specjalne półki dla osób z różnymi wymagKasiami dietetycznymi (jako bezglutenowiec jestem z tego powodu bardzo szczęśliwa), a poza tym…jest się komuś nie podoba, to niech nie troluje, bez sensu niech nie komentuje i niech nie czyta tego bloga. Proste. Ja czytam i korzystam. Dzięki

noavatar.png
teofania 2018-09-19

Pani ma bardzo twarda konsystencje, jak go najlepiej uplynnic by calego nie rozgrzewac? ciezko wyskrobac nawet lyzke

noavatar.png
Samuela 2018-09-20

Dziękuję za rzeczowy wpis odnośnie probiotyków – fachowo i na temat. Pokaż mi swoje jelita, a powiem ci kim jesteś ☺Pozdrawiam.

noavatar.png
Heliasz 2018-09-20

Aaaaale bosko :))))) miły prezencik :))))

noavatar.png
Gostmił 2018-09-20

Pani ! przepisy sa pyszne, mam pytanie o bialko roslinne jakie uzywa do niektorych wypiekow, jestem diabetykiem typu 1 i czym moge zastapic bialko roslinne o smaku waniliowym lub czekKasiudowym do wypiekow. z powazaniem

noavatar.png
Albert 2018-09-20

Kasiu zapomnialas napisac ze to ciasto jest absolutnie zjawiskowe. Zdecydowanie najlepsze ciasto czekKasiudowe jakie jadlam!. Zrobilam wczoraj na imieniny w wersji z malinami, do srodka dodalam kawalki gorzkiej czekKasiudy i pieklam 1 min. Wilgotne, rozplywajace sie w ustach.

noavatar.png
Marcelin 2018-09-20

Nie udzielam takich informacji

noavatar.png
Dalibor 2018-09-20

Rama technician uwaga. Korzystam z telefonu i 1 otwiera się bez treści, są zdjecia ale tekst się nie wczytuje. Pdf1 działa bez zarzutu.Nie mam możliwości otworzyć tego na kompie, bo jestem za granica. Czy tylko jamam podobny problem czy byłaby mozliwosc, żeby to jakoś rozwiązać? />Wesołych świat dla wszystkich hehehhe

noavatar.png
Jodok 2018-09-20

Wszelkie informacje znajdują się na stronie:

noavatar.png
Baltazar 2018-09-20

Muszę wypróbować jak najszybciej żeby nie było wpadki na święta. ☺Od niedawna nie jem glutenu i już się martwię o swieta, jakie ciasta zrobic, jakie pierogi… ach mam nadzieję ze pierogi w wersji bezglutenowej też zrobisz, bo z tego co czytam w to wychodzi ze sa trudne do zrobienia. Mam jeszcze pytanie: czy mozna zastąpić cukier kokosowy miodem lub ksylitolem czy to już nie będzie ten sam smak? mniej jednak pozdrawiam gorąco i męża i czekam na więcej przepisów. Już tuptam nogami na myśl o świętach. ????????

noavatar.png
Maciek 2018-09-20

Po takim treningu proponuję zjeść małą dawkę węglowodanów (unikając cukrów prostych), a następnie wypić białko.

noavatar.png
Dobrosiodł 2018-09-21

Przeszlam niedawno na dietę wegańska. Wczoraj odebrałam wyniki krwi i okazało się, ze wszystko w normie. wszystkim z całego serca ten sposob odżywiKasia, poniewaz nie tylko przyczynia się on do poprawy zdrowia ale i pozytywnie wpływa na środowisko i sytuacje zwierząt hodowlanych ( słusznie nazywaną współczesnym holocaustem). pamiętać, ze w nabiale znajduje się m.in. krew, ropa oraz bardzo dużo hormonu wzrostu przeznaczonego tylko i wyłącznie dla jagniąt.Współczesne choroby cywilizacyjne, jak rak, choroby wieńcowe czy cukrzyca są spowodowane właśnie dieta mięsna!Jeżeli możemy suplementowac witaminę czy i stosować sie do rad to dlaczego dalej zabijać zwierzęta, niszczyć nasza planetę i krytykować wszystkich wegetarian ?

noavatar.png
Domicjan 2018-09-21

Trzymam kciuki!!!

noavatar.png
wojciech 2018-09-21

Drogie Mam plyte i wykonuje sobie codzinnie cwiczenia. Mam takie male pytanie… czy powtarzacie trening np. dla 2 trymestru 2 razy? wykonuje go raz i potem strechning. Czy to nie za malo?Pozdrawiam

noavatar.png
Cecylian 2018-09-21

1/2 kaszy jaglanej, czyli ile?

noavatar.png
Klementyna 2018-09-21

Artukul bardzo fajny, konkretne rady. Dzięki za nie.Zastanawia mnie tylko kwestia wali ryzowych. Z tego co wiem jest to preparowany (wysoce przetworzony) ryz, pozbawiony substancji odżywczych oraz tylko sztucznie zapychajacy zakładek. Kasia zdaje się też w poprzednich wpisach nie pochwalała ich spożycia. To jak z nimi jest?

noavatar.png
Fidelia 2018-09-21

Witam. Mam grupę krwi i odżywiam sie w/g pięciu przemian. Polecane owsianki chyba nie są dla ,mnie dobre? tym jakie ćwiczenia wykonywać żeby wyrzeźbić sylwetkę a nie było to intensywne? uwielbiam chodzić na siłownie ale ciagle mam problemy zdrowotne ( torbiele jajników ) a przy tym nie wolno się forsować….mam ciało jak galareta a tu za pasem wakacje….pozdrawiam

noavatar.png
Mścisława 2018-09-22

Kasiu!Płyta jest rewelacyjna!!!Dobrodziejstwo dla duszy i ciała!Dziękuję w swoim imieniu i w imieniu innych kobiet!Życzę dużo zdrowia!!

noavatar.png
Augusta 2018-09-22

Pięknie dziękuję!:))))))))))))))))Serdeczności:)

noavatar.png
Maria 2018-09-22

Można ćwiczyć przy rozejściu mięśni brzucha?

noavatar.png
Edmund 2018-09-22

Kasiu, czy na konferencję może wybrać się każdy, czy to tylko dla określonej/zamkniętej grupy (np. sportowców)?Pozdrawiam serdecznie :*

noavatar.png
Lilla 2018-09-22

Witam, mam 8 miesięczna córeczkę, karmie ja jeszcze piersią ale oprocz mleka otrzymuje takze zupki, przeciery owocowe, kaszki itd … moge u siebie przeprowadzić taki detoks nie martwiac się że zaszkodzi dziecku l. Czy lepiej wstrzymać się do odstawienia? serdecznie.:)!

noavatar.png
Krzesław 2018-09-22

W takim razie jeśli mam ale nie mam jeszcze stwierdzonej niedoczynności to nie powinnam zbytnio ograniczać węglowodanów?

noavatar.png
Ingeborga 2018-09-22

Kasiu zdrowe domowe masło orzechowe jest bardzo proste w przygotowKasiu. Wystarczą orzeszki ziemne, koniecznie z ekologicznych upraw, sól himalajska do smaku i olej. Olej kokosowy extra virgin, lub , moim zdaniem lepszy olej rzepakowy tłoczony na zimno, ma cudowny lekko sezamowy posmak.Orzeszki zmielić w blenderze dodając olej i sól na gładki krem, olej dolewać ostrożnie, aby nie przesadzić, „na oko”.Ot i cała filozofia….. proste i zdrowe ….w rozsądnych ilościach;)

noavatar.png
Raisa 2018-09-22

Super! wszystko widać. Dziękuję i życzę magicznych ???

noavatar.png
Adela 2018-09-23

Pani a ile powtórzeń każdego ćwiczenia z tych zaprezentowanych na filmiku potrzeba w jednym treningu?

noavatar.png
Morzysław 2018-09-23

Oj wlasnie zauwazylam ze napisalam kolezanka przez rz hee juz chyba musze isc spac. Trzymajcie sie dziewczyny

noavatar.png
Sylwiusz 2018-09-23

Tak zrobię .Dzieki

noavatar.png
Krystiana 2018-09-23

A jak ma sie ten snnuplement w sporcie zawodowym? jest to wolne od doppingu? zainterrdowana ze wzgledu na wyczynowy sport mojego partners. Bylabym wdziecczna za odpowiedz.

noavatar.png
Oliwia 2018-09-23

Zrobione ? ale zamiast czekKasiudy gorzkiej zrobiłam polewę z serduszek bezglutenowych… jest to że twoje przepisy są proste i szybkie do wykonKasia, aaaa przede wszystkim zdrowe. Miłych świąt dla ciebie i twoich bliskich.

noavatar.png
Nierad 2018-09-23

a jak to się ma do poddawKasia siemienia lnianego na działanie wysokiej temperatury ? oleju lnianym nie można smażyć a siemię lniane w plackach smażonych może być?

noavatar.png
Monia 2018-09-24

Artykuł jak najbardziej przydatny, ale idealnie by było, gdybyś wspomniała o przyjmowKasiu tych składników mineralnych czy witamin jeżeli tylko jest to możliwe w postaci preparatów – bez recepty, które są przebadane pod względem zawartości w/w substancji. Suplementy to żywność, która takich badan nie przechodzi, nie podlega kontroli a tylko i wyłącznie więc jeżeli któraś z czytelniczek ma wydawać na to swoje pieniądze to najlepiej na preparaty po 1. bezpieczne 2. o znanym i przebadanym składzie czyt. leki, a nie suplementy diety. Co do witaminy – cudowny składnik, ale nie zgodzę się z formą ” jest kwas l-askorbinowy…”, jest to jedyna forma działająca w ludzkim organizmie, innej nie ma wywołującej efekt farmakologiczny. Jestem zdKasia, że najlepszym źródłem tych substancji jest odpowiednio zbilansowana dieta, a dopiero potem sięganie po takie preparaty.

noavatar.png
tyberiusz 2018-09-24

Szkoda, ze mój komentarz nt. zespołu jelita nadwrażliwego, nie został dodany i nie otrzymałam odpowiedzi… 🙁

noavatar.png
teodoryk 2018-09-24

nasiona chia namoczone w wodzie – ale nie gwarantuję, że wyjdzie tak samo dobre 🙁

noavatar.png
Biernat 2018-09-24

Dokladnie,porcja witamin wskazana dla wszystkich,pomietajmy o dzieciach,

noavatar.png
Justyn 2018-09-24

Szkoda że zamiast emotikonek wychodzą ‚?’ 😉

noavatar.png
Mirabella 2018-09-24

Witam:) również proszę o dokładne proporcje:)

noavatar.png
Bogudar 2018-09-24

Wygląda pysznie? napewno??

noavatar.png
Cecyliusz 2018-09-24

No właśnie, czy można pić ją w ciąży?

noavatar.png
Bogumił 2018-09-24

Zrobione ? ale zamiast czekKasiudy gorzkiej zrobiłam polewę z serduszek bezglutenowych… jest to że twoje przepisy są proste i szybkie do wykonKasia, aaaa przede wszystkim zdrowe. Miłych świąt dla ciebie i twoich bliskich.

noavatar.png
Lechosław 2018-09-24

Petarda!! motywator jaki dotąd znalazłam to i trzecia najlepsza płyta! jest to łatwe, proste i przyjemne. Chcę więcej takich płyt jak ta!

noavatar.png
Dobrosława 2018-09-24

Ja nie jem od prawie roku jaj i nabiału z uwagi na stwierdzoną nietolerancję. Przestałam jeść także indyka, bo również go nietoleruje. Od kilku miesięcy mięso jem raz na 1-3 tygodnie w ilości około 1 g lub mniejszej, bo… obrzydza mnie jego widok, zapach i smak. Te 1 g to z reguły podczas wizyt u rodziny, która nie rozumie, jak to można żyć bez mięsa, ale za każdym razem bardzo źle się czuje po jego zjedzeniu. Bóle brzucha są okropne. Obecnie jedyny produkt odzwierzęcy, który jeszcze jem to miód:)Suplementuję się żelazem, i choliną.Jestem dawcą krwi co znaczy, że wyniki na takiej diecie mam dobre, a nawet lepsze niż na tradycyjnej, bo na tradycyjnej nie mogłam oddawać krwi, bo zawsze coś było nie tak, a próbowałam kilka lat.

noavatar.png
Bolek 2018-09-24

Czy moznw uzyc make gryczaną?

noavatar.png
Dobiesława 2018-09-25

Hej ostatnio pojawiają się opinie, że picie czystej wody tak naprawdę nie powoduje nawadniKasia organizmu, gdyż woda po prostu przez nas „przelatuje” i organizm nie ma czasu na jej wchłKasianie. Często nawet obserwuję to na sobie, gdy w pracy wypijam jedną szklankę wody i zaraz idę do toalety, biorę kolejną szklankę i tak w kółko… wystarczy dodać coś do wody, liście mięty, cytrynę, aby oszukać organizm, który zatrzyma ją na dłużej w celu ‚strawienia’ dodatków w niej i przez to ma czas na wchłonięcie samej wody. Czy spotkałaś się z tą teorią?Jakie jest zdanie na ten temat?

noavatar.png
Justyna 2018-09-25

Na zdrowie:)

noavatar.png
Martynian 2018-09-25

Wow, nie wiedziałam że te warzywa, których główna część rośnie póz ziemią są rozgrzewające:) warto znać takie informacje.

Top